[rev_slider Slider1]

Rreth Nesh

rAllGllas shpk me një experience 13 vjecare operon në tregun shqipëtar në fushën e përpunimit dhe tregtimit të produkteve prej xhami.Aktivitet fillestar i kompanisë është ushtruar në një ambient 600 metër katrorë, më vonë, pas zgjerimit të kompanisë u shtua nevoja.. me shume

Sherbime

glassAllGllas ju ofrone shërbim efikas falas për cdo dëshirë tuajën, si dhë një transport të garantuar për të gjitha produktet Kompania AllGllas realizon projektimin e fasadave që klienti kërkon, më pas bën përpunimin e produktit dhe montimin e tij, duke ju ofruar .. me shume

Ku Ndodhemi

CaptureAll Gllas shpk mund ta gjeni tek ambjentet ne Ahmetaq , Preze ku ndodhen zyrat qendrore dhe neper filialet si rruga Aleksander Moisiu , ne zonen e ish Kinostudios. Telefononi cdo moment ose na konktaktoni me email per cdo sherbim dhe produkt qe ju duhet….. me shume